Пошук лікаря або Коли виникли проблеми зі здоров’ям…

Пошук лікаря або Коли виникли проблеми зі здоров’ям…

Проблеми зі здоров’ям для кожної людини виникають несподівано і, якщо Ви читаєте цю статтю, значить, Ви ймовірно шукаєте цінну інформацію і вже розумієте, що не однаково, у кого лікуватися. Це чудово, бо ви піклуєтеся про власне здоров’я. Хоча варто зазначити, що таких людей, як ви, є дуже мало, більшість не надає пошуку хорошого лікаря серйозної уваги. Справа в тому, що в головах значної частини людей міцно вкоренився традиційний міф: хто завгодно може працювати погано, але всі лікарі хороші.

Насправді ніхто не ідеальний. Як і представники абсолютної більшості інших спеціальностей, лікарі бувають і гарні, і погані. Не тому що вони такі негарні і свідомо хочуть шкодити, звичайно ні, просто спеціальність - дуже складна і випадок у хворого теж може бути неординарний. Як не потрапити в руки до некомпетентного, недосвідченого, не відповідального лікаря, який, як мінімум, вам не допоможе?

Звичайно, найкращий спосіб перевірити кваліфікацію лікаря - пройти в нього лікування. Але саме тому, що лікування довге, зрозуміти щось про якість результату Ви зможете тільки ближче до його кінця. Але це занадто пізно. Коли людині, наприклад, потрібен сімейний лікар Дніпропетровськ, то частіше все-таки вона орієнтується на непрямі ознаки, основними з яких є рівень клініки (популярність бренду, рівень сервісу, вартість лікування). В якісь мірі це пов'язано з якістю лікування, але в нашій країні поки, на жаль, далеко не завжди. Хоча ситуація змінюється в кращу сторону саме завдяки розбірливості все більшої кількості пацієнтів. Зараз клініки, які дорожать своєю репутацією, не візьмуть працювати до себе кого-небудь.

Як знайти справді хорошого лікаря? Першим кроком на цьому шляху може бути порада людини, якій ви довіряєте (родич, товариш, колега по роботі, лікар, до якого ви зверталися раніше). Рекомендація - це старий, перевірений метод. Інформацію, що стосується вашого здоров'я, треба здобувати, а потім піддавати ретельному аналізу. Все-таки найвірніший спосіб - це бачити результати роботи лікаря. Це можуть бути Ваші знайомі, які пройшли лікування, приклади лікування на сайті або фотографії. Тільки це повинні бути власні результати лікування саме цього лікаря, і бажано не один-два приклади бляклих фотографій поганої якості на всі випадки життя, а значна кількість з різними видами лікування і з нормальною якістю.

Також, якщо вам потрібна консультація психолога в Дніпропетровську і ви не маєте жодного уявлення, де шукати потрібно спеціаліста, відвідайте сайт doc.ua. Тут ви знайдете імена всіх лікарів, які практикують у вашому місті, прочитаєте відгуки про їхню роботу і зможете записати до них на прийом в режимі онлайн.