У києві пройде виставка найкращих писанок України

виставка найкращих писанок України

Напередодні Великодня у Києві, на території столичного "Експоцентра", відбудеться велетенська виставка "Великодня писанка-2013", разом з виставкою будуть проводитись різноманітні конкурси, ярмарок, майстер-класи, і представлятимуться роботи інших виробів народного декоративно-прикладного мистецтва.

У цьому мироприємстві візьмуть участь найкращі народні майстри із різних куточків України, включаючи майстрів писанкарства, лозоплетіння, вишивки, гончарства, ткацтва, ковальської справи та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

Увазі відвідувачів будуть представлені унікальні авторські писанки від народних умільців, виконані з різних матеріалів. Також тут можна буде побачити великодні кошики, вишиті рушники, сувеніри, національний український одяг та інші святкові атрибути.

У рамках фестивалю буде працювати універсальний ярмарок товарів і послуг, де всі бажаючі зможуть придбати все необхідне до святкового столу.
Крім того, для гостей свята будуть організовувати захоплюючі майстер-класи та конкурси.

Як відзначають організатори, основна мета заходу – це відродження та розвиток українського народного писанкарства, підтримка обдарованих молодих людей, які цікавляться історією та збереженням українських народних традицій.

Виставка-Фестиваль "Великодня писанка" буде проходити 26-28 квітня за адресою: вул. Академіка Глушкова, 1.