Дитячі іграшки: як вибрати і де придбати?

Важко собі уявити повноцінне дитинство без іграшок. Навіть наші предки приділяли створенню іграшок величезну увагу. В цьому ви можете переконатися, дізнавшись якою була народна іграшка в давні часи. Зрозуміло, що сучасні іграшки суттєво відрізняються від тих, якими гралися ми, наші батьки і бабусі. Основна мета будь-якої іграшки – це забезпечити нормальний розвиток дитини. А це означає, що іграшку потрібно підбирати за віком малюка.

Ранній розвиток дитини та іграшки, з якими вона грається, мають між собою прямий взаємозв'язок. Ми розповімо вам про те, де і які іграшки необхідно купувати дітям, яким вже виповнився один рочок.

Дитячі іграшки (рос. детские игрушки) є дуже різними. Сьогодні в дитячих магазинах можна знайти величезну кількість музичних іграшок, призначених для маленьких дітей. До таких іграшок відносяться телефони, що пищать, іграшкові музичні інструменти, скриньки. Звичайно, найчастіше мелодії є не дуже приємними і навіть дратують батьків, однак такі мелодії дуже подобаються маленьким дітям. Музичні іграшки не впливають на подальші музичні переваги малюка, але за допомогою музичних іграшок маля здатне встановлювати причинно-наслідковий зв'язок: тягнеш за мотузочку - лунає мелодія, натискаєш на кнопку - іграшка співає.

Дитячі пальчики постійно повинні розвиватися і одержувати інформацію. Однорічну дитину дуже цікавлять різні дірочки, отвори, дрібні предмети. Існують спеціальні логічні кубики з отворами у вигляді геометричних фігур. Такі іграшки просто незамінні для дітей. Крім того, батьки можуть придбати для своєї дитини кілька книжок та іграшок, які складаються з елементів різних фактур.

Дитина вчиться будувати пірамідки і вежі, починаючи з шестимісячного віку. Спочатку будівництво відбувається у вертикальному напрямку, а потім і по горизонталі. Тому однорічній дитині необхідно придбати один конструктор, з якого він зможе складати башточки і будиночки. Однак при виборі подібної іграшки батьки повинні бути максимально уважними - конструктор не повинен містити дрібних деталей, які маля змогло б проковтнути.

Якщо ви зараз знаходитеся в пошуках якісних дитячих іграшок, то вам варто відвідати онлайн-магазин Megamama.com.ua. До процесу вибору ви можете долучити і дитину, адже щоб зробити замовлення, вам не потрібно виходити з дому. Це дуже зручно для молодих мам!

Також варто сказати, що колір дитячих іграшок впливає на розвиток світогляду молодого покоління. До такого висновку прийшли експерти. Виявляється, дитячі магазини переповнені товарами переважно рожевих відтінків, а це може спричинити в дітей негативне сприйняття інших кольорів. Не варто купувати дівчаткам все рожеве, а хлопчикам – блакитне. Іграшки повинні бути різноманітними, щоб розвиток дитини був всестороннім.

Tags: 
іграшки