Бісероплетіння для початківців: що знадобиться для роботи?

Бісероплетіння – це надзвичайно популярне сьогодні хобі. Якщо ви хочете навчитися працювати з бісером, то спочатку вам потрібно дізнатися, які інструменти та матеріали повинні бути у скрині майстрині. Що знадобиться для роботи?

Якщо ви вирішили присвятити себе цьому виду рукоділля, потрібно придбати такі підручні матеріали і інструменти:

  • Бісер може бути різним за кольором, розміром і фактурою: це може бути і непрозорий бісер з кольорового скла, а також глянцевий бісер з блискучим покриттям, рубаний, або круглий. Дуже цікаво виглядає прозорий бісер, з переливами різних кольорів, внутрішнє покриття його зсередини може бути срібним, золотим або кольоровим. Найбільш затребуваним серед майстрів є чеський бісер, який має незмінно гарну репутацію. Такі його характеристики як стійка яскравість, якісне забарвлення, калібрування під потрібний розмір виводять чеських виробників у явні лідери.
  • Що стосується стеклярусу - маленьких трубочок зі скла, то він може бути як рівним, так і крученим. Бусини відрізняються за матеріалом виготовлення. Вони можуть бути зі скла, пластмаси і навіть металу.
  • Голки вам знадобляться дуже тонкі з довгим вушком. Їхня основна проблема в ламкості, тому варто запастися достатньою кількістю.
  • У бісерній техніці використають капронові, акрилові нитки, які підходять також для вишивки бісером. Найкращі лісочки - це дуже тонкі.
  • При виготовленні сережок, браслетів і аналогічних прикрас знадобляться замочки, штифти. Тут вам допоможуть галантерейні магазини, де можна підібрати будь-які необхідні "запчастини".
  • Для виділення і посилення ефекту використовують штучні і натуральні камені (нефрит, авантюрин, малахіт, котяче око та інші). Вони можуть мати різні розміри, форму і кольори.
  • Крім перерахованого, майстрині знадобляться ножиці, круглогубці або плоскогубці для роботи з дротом і металевими штифтами, прозорі баночки і коробочки для зберігання бісеру. Величезний асортимент круглогубців, плоскогубців пропонує інтернет-магазин abo.ua. Щоб придбати потрібний вам інструмент, завітайте на цю сторінку - http://abo.ua/pasatizhi-ploskogubtcy/intertool/.

Ось так виглядає базовий набір скриньки майстрині. Бажаємо вам натхнення та творчих успіхів!