ІІІ Фестиваль писанок у Львові

ІІІ Фестиваль писанок у Львові

Напередодні свята Великодня, з 6 квітня по 5 травня, у Львові буде проходити третій міський Фестиваль писанок.

У цьому мироприємстві прийме участь багато найкращих майстрів, які безпосередньо на очах у відвідувачів будуть творити крашанки з різних матеріалів: з лози, квітів, повітряних куль, шоколаду, пінополістиролу, дерева.

Ці рукотворні великодні символи планується встановити на вулицях міста та у різних громадських закладах.

Цікавим є те, що у межах цього фестивалю кожен бажаючий зможе створити свою ексклюзивну писанку, яка стане експонатом загальноміської виставки.

«У ці дні місто перетвориться у музей писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оформлятися писанки. Об'єднавшись, усі учасники фестивалю створять новий оригінальний "Великодній туристичний маршрут" на період святкування одного з найбільших християнських свят», відзначили організатори.

Крім того, у програмі фестивалю заплановані майстер-класи по розфарбовуванню крашанок . На заняттях будуть використовуватися пластикові заготовки, які учні будуть розфарбовувати акриловими фарбами.

Готові вироби розвісять на деревах у центрі міста, які будуть радувати око львів'ян та гостей міста протягом усього святкового періоду.