Нюанси імміграції або Як звикнути до культури іншої країни?

Сьогодні все більше людей задумується над можливістю переїзду в іншу країну. Про причини таких думок багато говорити ми не будемо. Варто лише розуміти, що мотивація може бути різною. Хтось шукає кращу роботу, комусь хочеться просто кардинально змінити життя. В будь-якому випадку всі іммігранти зіштовхуються з однією і тією ж проблемою – звиканням до менталітету та культурних особливостей нового суспільства.

Більшість з тих, хто іммігрував, погодяться з цим твердженням. Але чому так відбувається? Чому, коли мрія стає реальністю, так складно з цим упоратися? Може, тому, що в мрії немає недоліків, а реальність ними переповнена?

Дивно, але по шкалі стресів імміграція, в тому числі і імміграція в Канаду, прирівнюється до 100 балів - до крайньої стрес-точки. В умовах еміграції спостерігаються різноманітні прояви деформації особистості: від підвищення нервозності і розчарування до корінного ламання життєвих планів, втрати сенсу життя. Все це в різних людей проявляється в житті по-різному: подружні конфлікти, розлучення, конфлікти з дітьми, алкоголізм. Думаю, ви можете легко можете доповнити цей список.

Дія будь-якого фактора помітно зменшується, якщо бути готовим до нього. Важливо розділяти для себе зовнішні умови адаптації, які ми не можемо змінити, і внутрішні умови, які - в наших руках. Внутрішні умови адаптації - це ваші бажання, ваші сильні сторони, Ви самі! Щоб більше дізнатися про зовнішні фактори адаптації та нюанси імміграції, то вам варто поговорити зі спеціалістами. Якщо ви плануєте іммігрувати в Канаду, то рекомендуємо вам відвідати сайт canadianweb.org.

Всім відомо, що швидкість адаптації прямо залежить від віку мігранта. Цікаві зауваження зробили дослідники: вони вивели формулу, яка дозволяє визначити зразковий часовий проміжок, необхідний для звикання до життя в новій країні. Час звикання до нової країни = біологічний вік / 4. Однак за результатами неформального опитування дорослих емігрантів, можна говорити про неможливість повної, остаточної адаптації дорослої людини.

Як звикнути до нової країни?

От кілька спостережень, які допоможуть відповісти на це питання:

  • У кожен важкий момент, потрібно згадувати для чого ви переїхали в іншу країну.
  • Активність - ліки від багатьох хвороб. Тому запишіться в спортзал, вивчіть кожен куточок нового для вас міста. Зробіть якнайбільше фото Торонто, якщо ви тепер проживаєте в цьому чудовому місті.
  • Частіше розмовляйте з місцевими мешканцями.
  • Читайте книги. В книгах ви можете знайти те, чого не розумієте в їхній культурі в реальному житті, та більш глибоко познайомитися з історією своєї другої Батьківщини.
  • Знайдіть таких людей, як ви. Але в жодному разі не можна обмежувати своє коло спілкування земляками, інакше ви будете ще більше відчувати різницю культур.
  • Частіше запрошуйте гостей.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам швидше адаптуватися до культури нової країни. Успіхів вам!