Чи важко вивчити польську мову українцям?

Дуже часто у тих, хто планує вивчати іноземну мову, виникає запитання, наскільки складною для опанування є та чи інша мова. Сьогодні ми розповімо вам про те, чи важно українцям дається вивчення польської мови.

Чому українці вивчають польську мову? Причини можуть бути різні. Хтось хоче просто вивчити ще одну мову, комусь потрібно комфортно відчувати себе під час туристичної подорожі Польщею, маючи елементарні навички. А комусь польська мова потрібна для роботи або навчання.

Як відомо, польська відноситься до групи слов'янських мов, тому більшість українців можуть інтуїтивно зрозуміти про що мова йде. Саме завдяки схожості наших мов, вивчити польську мову не є складно.

Чи можна вивчити польську мову самостійно? Звісно, якщо є бажання і надійна мотивація, то можна. Загалом варто сказати, що починати вчити польську мову легко. Однак, після проходження "азів", людина розуміє, що польська - дуже складна мова. Незважаючи на подібність з українською, проблем в процесі вивчення може виникати багато. Найефективніше, звичайно, освоювати мову методом занурення в мовне середовище. Однак це не означає, що варто непідготовленій людині поїхати жити серед поляків і вона відразу ж заговорить польською.

Опанувати розмовну польську можна за 2-3 місяці інтенсивного вивчення мови. Таких швидких результатів практично неможливо досягти, наприклад, з чеською або німецькою мовами, на вивчення яких потрібно не менше 6 місяців. Однак, якщо ви хочете швидко і якісно вивчити польську, то варто звернутися до професіоналів за допомогою. До речі, зараз триває набір на курси вивчення польської мови по скапу. Таким чином, ви зможете вчитися, сидячи вдома у своєму кріслі. Отже, польська мова онлайн - це дуже зручно і ефективно! За більш детальною інформацією звертайтесь в українсько-польський центр освіти UniverPL.

Успіхів!

Tags: 
мова
навчання