Cтатті

Как правильно подобрать босоножки

Чер
09

В этой статье специальсты сайта welfare.ua  (интернет-магазин обуви, Украина) проведет экскурс в историю женских босоножек и даст несколько практических рекомендаций по летнему гардеробу. 

Опублікував Administrator докладніше

Ребенку исполняется два года: что дарить?

Чер
09

Что же подарить малышу на день рождение? Чтобы ответить на этот далеко не простой вопрос нужно понимать психологию ребенка в этом возрасте, его развитие.

Опублікував Administrator докладніше

Подорожуйте легко!

Бер
12

Як відомо, українці дуже люблять подорожувати. Наша країна така різноманітна, що хочеться відвідати всі її найбільш мальовничі куточки. Подорожувати стало простіше! Щоб купити квиток на поїзд, зараз потрібні тільки комп'ютер і доступ до Інтернету.

Опублікував Administrator докладніше

Газон – окраса дачної ділянки

Бер
01

Сучасна дачна ділянка відрізняється від тієї, якою вона була 10 років тому. Багато нинішніх садівників хочуть бачити на своїй землі не грядки з помідорами та огірками, а акуратний газон. Власники земельних ділянок вважають облаштовану, вирівняну площадку, засіяну спеціальними газонними рослинами, останнім віянням моди і обов'язковою прикрасою ландшафту.

Опублікував Administrator докладніше

Українці люблять співати

Лют
26

Караоке залишається головною нічною розвагою в Україні. Великосвітська мода на нього почалася зненацька, десь в 2006 році. До цього караоке вважалося "бухгалтерським" дозвіллям.

Опублікував Administrator докладніше

Годинники і творчість: Зістарюємо годинник з допомогою декупажа

Лют
13

Зістарюємо годинник з допомогою декупажа

Думаю, що в кожного з нас є вдома годинники, які ще працюють, але вже не модні, тому лежать без діла. Сьогодні годинники - це частина іміджу, тому люди часто змінюють ці аксесуари. Оскільки є різноманітні акції, завдяки яким можна приобрести часы москино по выгодной цене, ці покупки не є надто обтяжливими. Але мода швидкоплинна, тому через кілька років старий годинник стає не модним, а отже і непотрібним.

Опублікував Administrator докладніше

Бачата – танец страсти

Січ
25

Латиноамериканская музыка и танцы способны подарить позитив любому зрителю и слушателю. Способность всегда найти благодарного зрителя объясняют популярность этого увлечения. Существуют различные направления латиноамериканских танцев. При внешней схожести они одновременно содержат уйму различий, особенно в своей философии.

Опублікував Administrator докладніше

Четыре способа изучения иностранного языка.

Січ
25

                             Четыре способа изучения иностранного языка.
      Известно, что знание иностранных языков играет очень важную роль в нашей жизни. Именно от этого критерия зависит то, насколько успешной будет ваша карьера. Также знание языка поможет вам свободно чувствовать себя в путешествиях. Например, вы сможете самостоятельно осуществлять перевод документов для разных стран ли переводить инструкции к продуктам питания.

Опублікував Administrator докладніше

Чи потрібен майстрині власний сайт?

Січ
25

Якщо ви займаєтеся рукоділлям, і періодично ставите собі запитання: "чи потрібен мені власний сайт?" - ця стаття допоможе знайти вам відповідь на ваше запитання.

Власне представництво в Інтернеті - це очевидно. Сайт може бути вашою візиткою, що розповідає про вас і ваше заняття. Напевно багато людей зараз будуть заперечувати: "групи В Контакті або безкоштовні блоги теж вирішать це завдання" - і я навіть почасти погоджуся. Якщо вам потрібно тільки кілька рядків, фото і контактні дані - то можна обійтися і групою або безкоштовним блогом. А якщо потрібно піти далі?

Опублікував Administrator докладніше

Сторінки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • наступна ›
  • остання »