Ретро стиль в інтер’єрі

Ретро стиль в інтер’єрі

Інтер’єр будинку, в якому ми живемо, відіграє важливе значення. Кожному з нас хочеться отримувати естетичне задоволення від оформлення того приміщення, в якому ми проводимо більшу частину свого життя. Але важливо, щоб в домі було не тільки красиво, але й затишно. Серед основних модних напрямів в інтер’єрному дизайні особливе місце займає сучасна класика і ретро. Як можна зрозуміти з назви, у першому випадку мова йде про речі, які були зроблені в наш час і тільки лише імітують ретро стиль, а от другий стиль інтер'єру передбачає саме наявність в приміщенні справжнього антикваріату і предметів старовини. Незважаючи на таку очевидну відмінність, облаштувати кімнату в стародавньому стилі надзвичайно дорого, який би напрямок Ви не вибрали, хоч сучасну класику, хоч ретро.

Що відрізняє класику в інтер'єрі від інших напрямків? Насамперед , це масивні меблі, виготовлені, як правило, з натурального дерева (у сучасних варіаціях допускається використання ДСП та інших замінників), натуральні стримані кольори, наприклад, червоний, зелений, чорний, всі відтінки коричневого, поверхні неодмінно покриваються лаком.

Справжні класичні інтер'єри підбираються не відразу. Пошук якісного антикваріату в багатьох займає добру частину життя. Якщо Ви новачок у справі покупки таких речей, то обов'язково стежте за їхньою якістю або довірте пошук професіоналам.